Op 1 oktober aanstaande om 14:00 uur organiseert Harlekijn Holland in de opslag, gelegen aan de Sterrenbergweg 11, te Soesterberg, een Amerikaanse- en garageverkoop. Uw veilingmeester is Herman van Veen. De Amerikaanse verkoop (de veiling) begint om 15:00 uur. Vanaf 14:00 uur kunt u alle items bekijken en start ook de garageverkoop. Geveild worden onder andere een gouden plaat, tickets voor Carré inclusief meet & greet, kleding en gesigneerde kunstwerken van Herman van Veen.

Wilt u bij deze veiling aanwezig zijn? Meldt u zich dan aan via de button.